Požičovňa digitálního panelů

Novinkou je teraz možnosť zapožičania digitálneho panelu, ktorý môžete použiť na jednodňových alebo viacdňových konferenciách alebo veľtrhu. Jedná sa moderné Digitální Led Panel, ktorý zaujme na desiatky metrov ďaleko a v blízkosti pritiahne pozornosť. Na digitálny panel môžete jednoducho prezentovať akýkoľvek obsah od fotiek, videí, slidov, PDF a powerpoint prezentácií a všetko čo vás napadne. Čo je hlavné, tak tento obsah môžete jednoducho meniť, ovládať a prispôsobovať podľa toho, čo uznáte za vhodné kedykoľvek.

Každá vec má dnes svoju inováciu, svoje modernejšie ja. To platí aj o klasických roll-up banneroch alebo informačných tabuliach, respektíve o reklamných stojanoch, s ktorými ste sa mohli stretávať pred rokmi napríklad na konferenciách, veľtrhoch alebo v nákupných centrách a galériách. Žijeme však v modernej dobe, a tak sa dalo predpokladať, že moderné inovácie spomínaných reklamných vecí príde čoskoro. A prišla - už ste počuli o digitálnych paneloch?

Digitálne panely sú moderné vymožeností, ktorá sa stala trendom 21.storočia. Sú typické svojou jednoduchosťou, moderným vzhľadom, rýchlym spracovaním dát aj rýchlym zobrazením obsahu. Môžu zdobiť akékoľvek vnútorné i vonkajšie priestory, kde je možnosť pripojiť panel k internetu. Dajte preto zbohom klasickým roll-up bannerom, ktoré treba nechať vyrobiť v reklamných agentúrach, tlačiarňach a podobných firmách. Neinvestujte do reklamných stojanov, ktoré sú nepraktické, nemoderné a doslova staromódny. Zaujmite s digitálnymi panelmi.

Digitálne panely vyrábame klientom na mieru. Obrovskou výhodou je, že si ich môžete požičať čiže nemusíte si ich hneď kupovať, ak si nimi nie ste ešte stopercentne istí. Výhod však má LED panel viacero.

Aké sú výhody digitálnych LED panelov?

Ak potrebujete moderne prezentovať firmu na veľtrhu alebo na konferencii, zaujmete rozhodne vďaka reklamným panelom. Budete v porovnaní s ostatnými iní, väčšina ľudí stále vsádza na spomínané roll-up bannery alebo klasické reklamné stojany či informačné tabule. Lenže také sú naozaj out, digitálne panely sú to, čo je v móde.

Okrem toho, že je možné ich vyrobiť na mieru a že je možné si ich pre začiatok požičať, ak o nich ešte stále váhate, je ich ďalšou výhodou komfortné výmena obsahu. Obsah môže byť zložený z mixu všetkého, inými slovami môže obsahovať ako videa, slide, tak prezentácie alebo PDF súbory. Na LED panelu je možné zobraziť čokoľvek cez vzdialenú správu treba z mobilného telefónu alebo z počítača, ihneď sa potom informácia objaví na digitálnom paneli.

Pre koho sú digitálne panely vhodné?

S digitálnymi panelmi zaujmite trebárs na konferenciu alebo veľtrhu, kde potrebujete moderne propagovať a prezentovať svoju firmu. Využitie si však nájdu aj v nákupných centrách, galériách alebo napríklad v čakárňach u lekárov. Digitálne panely môžu nahradiť prastaré tabule a stojany aj na mestských úradoch či na staniciach.

Už žiadne návštevy tlačiarní a reklamných agentúr, kde zdĺhavo opisujete, ako by banner mal vyzerať. S digitálnymi panelmi to ide ľahko a hravo. Buďte iní, buďte moderné vďaka LED panelom!

 

Cenník požičovné

Krátkodobé požičovné LED panelov
Vratná kaucia 25.000,- Kč
Cena 3.000,- Kč / den / ks
Doprava 10,- Kč / km

 

Cenníksoftware

Našim zákazníkom vieme vyrobiť interaktívny obsah na mieru, podľa požiadavky klienta.

Výroba prezentácie na mieru
Cena 10.000,- Kč

Najväčší požičovňa LED panelov na Slovensku

Kontaktujte nás

Uvažujete o koupi nebo pronájmu LED PANELŮ? Napište nám a my se s vámi spojíme.